Hakkımızda

Firmamız, 2012 yılından bu yana müşterilerine benzersiz interaktif çözümler sunup kurum ve marka kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır. Asıl hedefimiz web tasarımdan baskın olarak pazarlama tekniği ve itici güç olan teknolojinin en iyi şekilde kullanımıdır. Sadece size özel olarak tasarımlar hazırlıyoruz, bir firma için kullandığımız yazılımı başkaları için kullanmayız.

İşiniz tamamlanması sonrasında gerekli desteği sürekli, kesintisiz ve çağa uygun bir ortamda sunmaya devam ediyoruz. Bunları icra ederken ‘ takım ruhu‘ mantığıyla çalışıyoruz. Biliyoruz ki, tasarım ve pazarlama farklı konulardır ve her ikisinin aynı kişiler tarafından icra edilmesi oluyor gibi gözükse bile elde edilmek istenen sonuca uzun vadede hiç bir zaman ulaşılamaz. Biz tüm yazıları dikte ederiz, yaptığınız yatırımın geri kazanımı için çalışırız. 

Yaratıcı tasarımlar için güçlü bir ekip ve tecrübe gereklidir. Biz yaptığımız işlerin sonrasında bakım ve güncelleme anlaşmalarıyla sürmesi, çalıştığımız firmaların yıllardır firmamızı tercih edip web tasarımlarını peryodik olarak yeniletmesi, kullandıkları yazılımlara yeni bölümler eklenmesi konusunda bizi tercih etmesiyle sürekli olarak müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. 

Özellikler

Paketler